Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste za prava gay parova

5 posters

Go down

Da li ste za prava gay parova Empty Da li ste za prava gay parova

Post  Spirit Wed Oct 08, 2008 9:07 pm

Da li odobravate vezu izmedju osoba istog pola? Da li bi ste nekad bili sa osobaom istog pola?
Da li ste za prava gay parova 1063381xkw0wnkpet
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Da li ste za prava gay parova Empty Re: Da li ste za prava gay parova

Post  Ensys (Igor) Thu Oct 09, 2008 12:51 am

Naravno da odobravam. Ja sam progresivan covek i nemam predrasuda. I kao muskarac volim da gledam zaljubljene devojke i zene. Svaski covek ima pravo na zivot, pravdu i srecu. Ako su 2 muskarca jedan pored drugog pronasli ljubav i srecu onda to treba postovati. Ja sam upoznao nekoliko homoseksualaca i to su inteligentni i interesantni ljudi. Neki su hteli moju zadnjicu ali nisu je dobili... Very Happy
Ensys (Igor)
Ensys (Igor)

Number of posts : 143
Age : 48
Ëîêàöè¼à : Belgrade
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Da li ste za prava gay parova Empty Re: Da li ste za prava gay parova

Post  YOle Thu Oct 09, 2008 12:59 am

Ja smatram da su homoseksualci (i muskarci i zene) greska prirode i, da covek nije prevazisao prirodnu eliminaciju, da bi oni davno bili obrisani evolucijom. Ozbiljno, posmatramo primerke vrste koji odbijaju da se pare sa jedinkama suprotnog pola. Samim tim odbijaju da prenesu svoj geneticki materijal, sto je, sa evolutivne tacke gledista, ekvivalentno samoubistvu. Sto se tice vec postojecih homoseksualaca, ne postoji nijedan zakon koji bi im uskratio njihova ljudska prava i licno smatram da ne bi ni trebao da postoji. Ono sto bi se trebalo zabraniti jesu parole tipa 'gej je ok', kao i dozvoljavanje gej parovima da usvajaju decu. IMHO treba ih ostaviti, zabraniti im da propovedaju svoju neprirodnu filozofiju i pustiti evoluciju da ih iskoreni. Sto se tice BIseksualaca kod njih je stvar znatno opustenija. Od njih samo trazim da ne jure moju zadnjicu i mozemo da budemo ok.
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Da li ste za prava gay parova Empty Re:is gay ok?

Post  Bobb Fri Dec 12, 2008 8:25 pm

hm...nista protiv. Meni su oni nekako prirodniji od Bi-ljudi, nekako su mi vise straight ovi nisu ni levo ni desno Like a Star @ heaven c'mon people choooose Suspect
Bobb
Bobb

Number of posts : 141
Age : 35
Registration date : 2008-08-28

Back to top Go down

Da li ste za prava gay parova Empty Re: Da li ste za prava gay parova

Post  Nosonja Sun Jan 25, 2009 10:57 pm

Ja ne razumem zašto bi neko bio gej, mislim kakve su žene nije da mi nije palo na pamet ali ne vredi, ne mogu ni da zamislim sebe s muškarcem :S

A ako nekom to ima smisla, ko sam ja da mu sudim Smile
Nosonja
Nosonja

Number of posts : 116
Age : 38
Ëîêàöè¼à : BG
Registration date : 2008-08-28

http://www.myspace.com/coasmor

Back to top Go down

Da li ste za prava gay parova Empty Re: Da li ste za prava gay parova

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum