Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Dragi ja sam....."

3 posters

Go down

"Dragi ja sam....." Empty "Dragi ja sam....."

Post  Spirit Wed Oct 08, 2008 9:14 pm

Kako bi se ponasali kad bi vam devojka rekla da je trudna...
Da li bi ste bili sretni ili bi svim silam trudili da pobegnete od toga...
Bas me interesuje.....
"Dragi ja sam....." 378967zoutfcmyqd
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

"Dragi ja sam....." Empty Re: "Dragi ja sam....."

Post  YOle Thu Oct 09, 2008 12:51 am

Da citiram jednog crnog komicara:

Chris Rock wrote:Mozete uraditi samo dve stvari kada ste suoceni sa tom recenicom (Ne, nijedna od njih nije predlaganje abortusa):

- Mozete se obradovati i poceti planiranje braka, te kako cete zajedno ziveti i odgajati dete

- Mozete sesti pored svoje devojke, pogledati je ozbiljno u oci, i pitati "I? Sta ces sad da radis?"

Salu na stranu, kada bih ja bio suocen sa takvim pitanjem ne bih smatrao da imam ikakvog izbora. Naravno da bih bio tu uz devojku/zenu i svoje buduce potmstvo na svaki nacin na koji mogu (ukljucujuci i brak). Takodje bih bio vrlo srecan.

Moj drug je bio u toj situaciji. Isto smo godiste, zajedno smo isli u skolu, i, kada smo se sreli prosle godine (a davno se nismo videli pre toga), isprva mu nisam verovao za pricu 'devojka mi je zatrudnela i vencacemo se na prolece'. Posle par provera iz bliskih i pouzdanih izvora saznao sam da se ne sali. Naravno, ovog proleca su se vencali i sada imaju prelepu malu devojcicu. Ja smatram da je rano u nasem dobu imati decu i da je to sto su njih dvoje uradili neopisivo glupo, ali, ipak, neizmerno vise postujem tog svog druga sad posto je pokazao da je pravi muskarac i da je spreman da uradi ono sto je odgovorno po svaku cenu.

Na kraju krajeva, ako niste spremni za sve posledice, tj ako ne volite vaseg partnera dovoljno da mozete da zamislite zajednicki zivot i porodicu, nemojte voditi ljubav BEZ ZASTITE.
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

"Dragi ja sam....." Empty Re: "Dragi ja sam....."

Post  uki Thu Oct 09, 2008 2:56 pm

pa naravno bio bi srecan ali bi ipak brinuo za vreme trudnoce
a kad beba izadje a devojka mi je ok
onda je sve u redu
Very Happy
uki
uki

Number of posts : 61
Registration date : 2008-09-19

Back to top Go down

"Dragi ja sam....." Empty Re: "Dragi ja sam....."

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum