Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta vas nervira?

5 posters

Go down

Sta vas nervira? Empty Sta vas nervira?

Post  FuMoe Tue Sep 02, 2008 9:50 pm

Ne, ne sta vas nervira kod zene (mada mozete i to da napomenete), samo sta vas nervira generalno ( i ne, nikog ne interesuje vas govor kako vi imate magicni mentalni stit protiv nerviranja)?
FuMoe
FuMoe

Number of posts : 121
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Sta vas nervira? Empty Re: Sta vas nervira?

Post  Nosonja Tue Sep 02, 2008 10:27 pm

mene jako nervira kada se pametni ljudi prave glupi, mhm, ili kad se ponašaju gluplje nego što jesu. nekako mi je prirodno i logično, pa samim tim i oprostivo da se glupi ljudi prave pametni, ali obrnuto...neeeeeeeeeeee :O


Last edited by Nosonja on Thu Sep 04, 2008 9:59 am; edited 2 times in total
Nosonja
Nosonja

Number of posts : 116
Age : 38
Ëîêàöè¼à : BG
Registration date : 2008-08-28

http://www.myspace.com/coasmor

Back to top Go down

Sta vas nervira? Empty Re: Sta vas nervira?

Post  Spirit Tue Sep 02, 2008 10:35 pm

Nerrvira me razmazenost, kada neko glumi kreten(ili mozda to stvarno jeste) a ja ne provaljujem Very Happy Takodje me nervira kada moj trener ne dodje na trening pa ga zamenjuju drugi treneri.Nervira me VINKA (prof.hemije). Nervira me razredna. Ponekad me mama nervira kada mi 1 stvar ponobi zilion puta....... Takodje me nerviraju glupi komentari (na forumu) tipa "jhahaha i ja" ili " hahaha jeste" ili tako slicno a pogotovu kada ljudi ne razvijaju pricau koja nije na tu temu. Nervira me kada mi ujutru zvoni telefon i znam da moram da ustanem za skolu.Nervira me kada zaboravim da platim net pa kad ga iskljuce ne mogu da visim na nekom chatu. Nervira me turbo folk.Nervira me kada u cvecari zaviju cvece u celofan ili neki papir koj obivno stave vise nego samo cvece sto je u njemu!!! Nerviraju me sitnice,komentari i pogledi nekih psihopata u skoli.Nervira me kada mi se neko "prijateljski" smesi u lica a usta su mi sa druge strane glave i vec me ogovaraju..... Nervira me kada nestane selotejpa. Nervira me sto mi je puko drzac na tastaturi.Nervira me sto nema lepih miseva a moj ne radi kako treba...

P.S. valjda cu se setiti jos necega pa cu dodati
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Sta vas nervira? Empty Re: Sta vas nervira?

Post  YOle Tue Sep 02, 2008 10:55 pm

hmmmmmmmmm... da probam i ja

Nervira me kada pomere/otkazu neki dobar najavljeni film ili moju omiljenu seriju zbog zomg fudbalske utakmice.
Nervira me kada neki kanali uopste ne emituju za vreme olimpjskih igara da ne bi slucajno krali gledanost presvetlog RTSa.
Nerivra me kada mom kompu treba 8 min da digne acrobat reader sa predavanjima a ja upravo radim test sa vremenskim ogranicenjem od 10 min.
Nervira me kada neko dobije ideju da je okej skrnaviti neki klasik tako sto placaju istim glumcima (koji su sad 15 godina stariji) i bacaju po 15 miliona na specijalne efekte, samo radi izvlacenja kinte publici iz dzepa.
Nervira me kada ovo gore uopste upali.
Nervira me kada neki ljudi prave strasno velike probleme od trivijalnosti.

more to come...
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Sta vas nervira? Empty Re: Sta vas nervira?

Post  FuMoe Wed Sep 03, 2008 1:36 am

-Los tajming.
-Alatke.
-Bilo sta posle 2002.


More to come.
FuMoe
FuMoe

Number of posts : 121
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Sta vas nervira? Empty Re: Sta vas nervira?

Post  vesticara Wed Sep 03, 2008 2:46 am

-nerviraju me ljudi koji kasne..
-neriviraju me ljudi koji laži
-neriraju me ljudi koji priču počinju od ....kulina bana
-nerviraju me samoživi ljudi
-..........'el dosta?
vesticara
vesticara

Number of posts : 149
Registration date : 2008-08-20

Back to top Go down

Sta vas nervira? Empty Re: Sta vas nervira?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum