Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

+3
YOle
w0rl0k
Spirit
7 posters

Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  Spirit Thu Feb 21, 2008 4:12 am

Svako ko napusta svoju zemlju i sve sto voli mora imat veoma snazno postavljen cilj zasto to radi i sta ocekuje od inozemstva.
Sta je bio vas? I koji bi cilj preporucili mladima koji toliko zele da dodju u inostranstvo?
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  w0rl0k Sun Aug 31, 2008 12:30 am

Ja sam najdalje od svoje domovine bio u Bazelu u posetu rodjcima
w0rl0k
w0rl0k

Number of posts : 86
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Seliste
Registration date : 2008-08-30

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  YOle Sun Aug 31, 2008 2:05 pm

Hmmm ja bih verovatno trajno napustao ove prostore u potrazi za vecim prihodom, boljim zivotnim standardima i normalnijim ljudima. U svakom slucaju bih gledao da se vratim doma na kraju svog zviota pa makar samo kako bih (delom) bio sahranjen ovde.

Sto se tice mladih ljudi, preporucio bi im da ozbiljno izvagaju sta ih ceka a sta imaju ovde i da razmisle triput pre nego sto naprave ishitrenu odluku.
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  FuMoe Sun Aug 31, 2008 2:40 pm

Ovo mesto je savrseno dobro da odes od nj. Zamisli, odes negde u inostranstvo i neko te pita "Why did you leave your home country?" a ti mu kazes "It was Serbia!" "Ooh.".
FuMoe
FuMoe

Number of posts : 121
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  LudiPingvin Sun Aug 31, 2008 3:24 pm

They didn't like your shoe size there?
LudiPingvin
LudiPingvin

Number of posts : 208
Age : 36
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  Ensys (Igor) Mon Sep 01, 2008 12:29 pm

JA SAM TU LIBERALAN. SVAKI ČOVEK IMA PRAVO NA SVOJU SREĆU I NAJSREĆNIJI JE ONAJ KOJI SE BORI ZA NJU. JA NE MOGU DA SE POHVALIM DA SAM SVE PONUDE KOJE SU MI SE ISPREČILE NA PUTU ISKORISTIO, DA JESAM NE BI SADA PISAO OVDE, ALI MI NIJE ŽAO. MOŽDA NISAM ŽELEO DA POBEDIM SREĆU. AKO STE U SITUACIJI DA POGLEDATE SVET IZ VIŠE PERSPEKTIVA, ISKORISTITE TO.
Ensys (Igor)
Ensys (Igor)

Number of posts : 143
Age : 48
Ëîêàöè¼à : Belgrade
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  Silence Sat Sep 27, 2008 5:33 am

Zasto svi misle da cim odu iz Srbije da se se odmah obogatiti, postace srecniji, ostvarice sve svoje zelje?

Po meni to ne zavisi od zemlje u kojoj zivis... Vec od sebe... Verovali ili ne i ovde se moze sasvim lepo ziveti angel1 Samo se treba potruditi malo..

Za sada, nikad ne bi napustila Srbiju... Ne znam sta me ceka u buducnosti ali trenutno ne..
Nekako mi nas mentalitet najvise odgovara... Suspect
Silence
Silence

Number of posts : 103
Age : 36
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-09-22

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  LudiPingvin Sat Sep 27, 2008 11:47 am

Slazem se sa Silence .. Meni je moja Srbijica skroz cool. Eventualno Irska bas zbog mentaliteta koji kontam da je slican. Jebi ga brate, tu si odrastao i tako i sam razmisljas ..

A i struka mi skroz dozvoljava da radim za inostranu firmu odavde tako da me bas briga i za pare i za sve =D Nema granica, svet je selendra, mi smo svi seljaci samo treba da vidimo da se diferenciramo od stoke ako mozemo mada meni licno znam da u sustini ne uspeva onoliko koliko bih hteo Suspect
LudiPingvin
LudiPingvin

Number of posts : 208
Age : 36
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo? Empty Re: Sa kojim ciljem odlaziti u inostranstvo?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum