Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novine i njihovi naslovi

5 posters

Go down

Novine i njihovi naslovi Empty Novine i njihovi naslovi

Post  YOle Fri Sep 05, 2008 2:32 am

da li ste nekada obratili paznju o cemu nase novine pisu?

Dakle tako doneo danas moj otac nekih par novina sto je pokupovao ovih dana i ja dokon, ne znam sta mi bi kad imam internet, dohvatio to da citam. Naslovi jedni za drugim sve smesniji, pa me podsetili na razne starije naslove raznih, hm, 'novina'. Eto, recimo, na svima poznatom Kuriru, od pre par meseci naslov, onako velikim boldovanim slovima (kakvi su naslovi i inace) stoji natpis

VANZEMALJCI U SRBIJI
ili nesto tako slicno, dozvolicete mi malo autorske slobode na kontu slabog pamcenja

Elem, prica je o tome da da je izvesna seljanka iz okoline Nisa izasla jedan dan, kao i svaki drugi da okopa kukuruz (ili zalije ili ga prska il ko zna sta, to nije bitno) i videla malog coveka obucenog u 'nesto sto je licilo na zuti papir za pakovanje poklona' kako se klanja ispred jedne stabiljke. Ona, naravno vrlo trezvena i pribrana, ni pet ni sest, skokne do komsije i komsi'ke i dovede ih, kako bi oni mogli da potvrde njenu pricu kasnije kada bude davala intervju za novine. Tako njih troje pridju do coveculjka i pocnu da mu privlace paznju da ga dozivaju, da ga priupitavaju sta radi, odakle je, el je normalan (sto je glupo pitanje, jer se covek, ocigledno, klanjao stabiljci kukuruza, ali nvm, za svaki slucaj) kada se isti pretvorio u znatno manjeg coveka koji se, na vatrenom motorciklu (ko je rekao ghost rider?), vinuo u nebo. I to sve lepo zavedeno u jednim, jelte, novinama sa prestizem kao sto je Kurir. Kune se zena u oci, tako je bilo, komsije ne znaju ni sami sta su videli a novinar ili je ludji od sve troje pa im veruje ili je zloban pa ih podjebava i objavljuje tu njihovu pricu u novinama.

Dobro, ajde recimo da kazem da nikad i nisam polagao poverenje ni u jednu novinu (otkako je jedan plejboj rekao da nema deda mraza ja samo gledam slike) pa, naravno, ni u Kurir (malo cemo da rastegnemo definiciju ovde i da ga nazovemo novinom, sto znamo da nije jer ne mozes ni dupe da obrises sa njim, imaju neki 'rapav papir, sve se ojedoh jednom, pa posle vise i nisam pokusavao) ali ajde, rek'o, da probam nesto lokalnije, mozda tamo ima vise prizemnijih ljudi koji mozda imaju nekog smisla.

Dohvatio tako jedan primerak 'Kraljevackih Novosti' da vidim sta one imaju da kazu i, mogu vam reci, onako fino se obradujem. Na naslovnoj strani, odmah iznad naslova o letecoj kravi, stoji natpis o tome kako je gej populacija u Kraljevu izuzetno mala. Zaintrigiran, prevrnem ja tih par strana i nadjem taj tekst unutra. Kaze lepo, dok se neki lik vozio Volvom po autoputu ispadne odjednom, kao sa neba, iz kamiona koji se vukao ispred njega, jedna krava i totalno mu slupa haubu i sve one sitne delice unutra, sofersajbnu, na srecu ga ostavljajuci nepovredjenog. Eto, mi Srbi smo dokazali da i krave mogu, mada vrlo kratko i sa kobnim posledicama, da lete. Back on track, znaci, clanak o gejevima. Kazu ima ih oko tristotinak (gejeva i lezbejki) i uglavnom se kriju i malo im, treba da ih ima vise i onda gomila gluposti iz privatnih oglasa, o muskarcima koji traze stariju gospodu 'za druzenje' i zenama koje uzivaju u zenskoj ljubavi i cinjenici da zena ne moze da te bije kao muskarac. I taj clanak mi je onako rasplamsao strasti (oni koji me znaju pogodice kako sam reagovao na njega, oni koji me ne znaju mogu da pretpostave).

Posle te mentalne torture lepo sam procitao tv program, bajat vic, nekoliko clanaka o politici(kako ko koga izdaje i ko je najveci kriminalac i slicni komplimenti koje nasa cenjena drustvena elita razbacuje), zatim nesto informacija o tome ko od poznatih se odmara gde, ko krese koga i ko je napravio neoprostiv greh i dva puta obukao isto odelo (Jelena Karleusa, sram je bilo) i prelistao crnu hroniku, cisto da pokupim najnovije traceve o coveku koji ubio zenu pa sebe, tri decka koja su izginula u saobracajnoj nesreci i tipu kod koga su nasli 150 kila kokaina ali ga oslobodili zbog nedostatka dokaza, pa lepo zavrljacio Kurira u djubre, mnogo dobro odbija bubasvabe, ni one ne mogu da podnesu izvestan nivo prljavstine a primerak kraljevackih novosti u WC, izgleda fino onaj papir, moracu da ga isprobam uskoro.
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Novine i njihovi naslovi Empty Re: Novine i njihovi naslovi

Post  vesticara Fri Sep 05, 2008 6:14 pm

Pročitam novine, ima tu zanimljivih stvari, a danas sam se baš slatko nasmejala ovom članku:

DOGAĐAJ je stvaran, ličnosti takođe, glavni glumci će se prepoznati i, sigurno, zahvaljivati bogu što im slike nisu izašle u novinama.
Divno popodne, dobra muzika, a bogami i pitko vino, zadržali su grupu mladića i devojaka u jednom kafiću na budvanskoj plaži Jaz. Suton beše taman dotakao plavi Jadran, ovlaš zasenio prazne ležaljke, i prekrio snenu plažu, kad sa mora jedan skuter žustro ulete pravo na - šljunak!
Preplanuli muškarac od možda 36 i zgodna devojka desetak godina mlađa, skočiše sa morskog motora i pravo na ležaljke. Uzavreli od vrućine počeli su da se skidaju, od neobuzdane strasti nisu marili što
na tridesetak metara od njih sedi grupa ljudi i prati direktno dešavanja na „njihovom terenu“.
- Bez srama i blama - oglasio se menadžer pomenutog kafića Darko Lazić. - Nismo mogli da verujemo rođenim očima. Ceo kafić gledao je divlji seks.
Potrajala je neverica dobrih deset minuta, a onda je Darko odlučio da reaguje.
- Malo što svi gledamo, malo što su bezobrazni, nego ni ležaljke nisu platili! Odem da ih opomenem. Neprijatno skroz. Uopšte ih nisam uznemirio. Mislio sam, nastaviće i preda mnom. Ljudi moji! Kažem im: „Nemojte ljudi ovde, sramota je, uznemiravate goste.“ Oni, malo stali, obećali da neće više, a kada sam okrenuo leđa - dohvatili se opet! Još žešće!
Šta raditi dalje. Ceo kafić, desetak ljudi, računajući i konobare, lepo gleda šta devojka radi muškarcu. A, vele, gleda i ona u njih. Onda je Darku prekipelo. Uzeo je telefon i okrenuo dežurnog policajca za hitne slučajeve.
- Halo, policajac Đukić, zovem ovde sa Jaza, imamo problem. Uznemiravanje.
Šta je u pitanju?
- Pa, kako da kažem, ovde dvoje ljudi divlja...
Kako divlja? Jesu pijani, nasilni?
- Možda su pijani, ne znam... Divljaju... Vode divlji seks...
Koliko divlji..?
- Mnogo, neprijatno... Uznemiravaju nam goste. Izvode ono, kako se zove, felacio...
Aaa... Znam... to je ono... Pa, da intervenišem.
- Da, dođite, samo brzo, završiće!
I, završili su. I - otišli. Nesvesni da je slika felacija na plaži mogla da osvane u novinama. Ovako ostala je priča i pitanje za nadležne: koja je količina seksa dozvoljena na plaži?
vesticara
vesticara

Number of posts : 149
Registration date : 2008-08-20

Back to top Go down

Novine i njihovi naslovi Empty Re:covek macka

Post  Bobb Mon Sep 08, 2008 2:05 pm

Čovek-mačka jede živo meso

Uši su mu zašiljene hirurškim putem, očnjaci su naoštreni kao kod divlje mačke, lice i telo su mu istetovirani šarama kao kod tigra.


To je čovek-mačka, pravo ime mu je Denis Avner (50), on je danju kompjuterski programer, a noću se pretvara u zver ili nakazu, kako ga neki nazivaju.

„Počeo sam transformaciju u mačku 1985. godine, kada sam istetovirao lice. Od tada sam potrošio mnogo novca i imao sam samo na licu više od 20 operacija kako bih izgledao kao tigar. Imam čak i pirsinge na brkovima i trepavicama kroz koje provlačim tigrove brkove“, kaže Avner.
Usne je operisao da liče na tigrove, upumpao je silikone u obraze, oči su mu iskošene, a čak je i nos operisao da izgleda kao životinjski. Na plastične operacije potrošio je više stotina hiljada dolara. Godišnje kao programer u Kaliforniji zaradi 80.000 dolara.
„Tokom dana sam kao drugi, radim u kancelariji, a razlikujem se od kolega samo po tome što ličim na mačku. U slobodno vreme se ponašam kao tigar.


Jedem živo meso, baš kao što bi i tigar radio u divljini. Volim i da se pentram po drveću, ali zbog godina moram da budem oprezan“, ističe ovaj neobični programer.
Bobb
Bobb

Number of posts : 141
Age : 35
Registration date : 2008-08-28

Back to top Go down

Novine i njihovi naslovi Empty Re: Novine i njihovi naslovi

Post  FuMoe Mon Sep 08, 2008 8:40 pm

^ Thats a goddamn furry if I ever darn seen one. Maa', gemme ma' shotgu'n.
FuMoe
FuMoe

Number of posts : 121
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Novine i njihovi naslovi Empty Re: Novine i njihovi naslovi

Post  LudiPingvin Mon Sep 08, 2008 10:54 pm

Eh ti programeri =D

Sreca pa ja ne citam novine, pa ne znam za takve stvari inace bi mi svasta palo na pamet.

Takodje, da citam novine, ovo ne bi bio troll Sad
LudiPingvin
LudiPingvin

Number of posts : 208
Age : 36
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Novine i njihovi naslovi Empty Re: Novine i njihovi naslovi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum